Je známo, že ti nejlepší kadeřníci se vzdělávají neustále a i já neváhám nabývat nových vědomostí každý den.Díky tomu neustále zkvalitňuji a rozšiřuji poskytované služby a vy se pak můžete cítit jako královna krásy:-)

Stříhání

Dávám přednost vzdušným lehkým střihům,ale i kompaktní střihy typu kleopatra budou stále šik. Proto k práci používám nejen nůžky, ale i břitvu či strojek. Velice mě baví asymetrické crazy střihy a radikální změny.

 

 

Barvení

Barva nemusí vždy nutně znamenat radikální změnu Vaší vizáže.

Správně zvolený odstín zvýrazní rysy Vaší tváře a dokonale doplní kvalitní střih vlasů. Používám italskou kosmetiku značky Nouvelle. Tato barva má skvělé krycí schopnosti při jakémkoliv

podílu šedivých vlasů, barevné tóny působí přirozeně  a dodá vlasům vysoký lesk a to díky obsahu minerální soli, která se stará o vysokou regeneraci a léčbu vlasu.

 

Předpigmentace

Používá se v případě, jste-li například odbarvená blondýnka a chcete se stát brunetkou. Předpigmentace více zasytí vlas a Vám se barva nebude tak snadno vymývat.

Stahování pigmentu

Používá se v případě, že jste barvená tmavovláska a chcete světlejší tón barvy.

Rekonstrukce vlasu

Nerada ničím vlasy, a tak nepoužívám regeneraci na bázi keratinu. Používám systém rekonstrukce od Framesi, která je založena na principu kyselého Ph.

Melírování

Snažím se myslet ekologicky a tak používám metodu melírů do folií místo do alobalu. Fólie jsou pratelné a není z nich tedy odpad. A mimi jiné jsou konfortnější na hlavě:-) K melírování používám kvalitní diamantový melír Framesi

 

 

 


Kontakt

Klára Kopecká

regenerační centrum Catrin
Žižkova 417
56301 Lanškroun


734305592


doporučuji :

NÁBYTEK Lanškroun